Hotelowa 7

Pomysł na sylwestra w Beskidach

2022-10-20

Pomysł na sylwestra w Beskidach

Planujecie Sylwestra w górach, ale na razie nie macie jasno sprecyzowanej wizji tego, jak go spędzicie? Możliwości jest kilka i co ważne – znajdzie się coś odpowiedniego i dla miłośników aktywności na świeżym powietrzu, jak i spokojniejszych klimatów. Oto kilka pomysłów na udanego Sylwestra w Beskidach!

Pomysł na Sylwestra w Beskidach – dla aktywnych, domatorów i zwolenników szampańskiej zabawy

Sylwestrowe szusy

Jeśli marzy wam się Sylwester na stoku, polecamy uwadze ofertę Szczyrk Mountain Resort – jednego z największych ośrodków narciarskich w Polsce. W tym roku do wyboru są dwa pakiety: VIP Party Kuflonka oraz Skiparty. Pierwsza opcja to szusowanie w połączeniu z imprezą w Restauracji Kuflonka, gdzie będzie czekał bufet, open bar i DJ. W cenę wliczony jest też karnet narciarski. Druga opcja daje możliwość szusowania do 00.30 i korzystania ze strefy muzycznej oraz strefy gastro umieszczonych przy dolnej stacji gondoli. Cena pakietu obejmuje skipass.

Góralski kulig

Fascynuje was regionalna kultura, tamtejsze tradycje i obyczaje i chcielibyście w Sylwestrową noc zaznać tego wyjątkowego klimatu? Przejażdżka wozami z konnym zaprzęgiem, pieczenie kiełbasek na ognisku, zabawa do białego rana przy dźwiękach muzyki kapeli góralskiej i pyszne grzańce dadzą wam taką możliwość. Aby przeżyć niezapomnianą noc w góralskim klimacie, wystarczy zarezerwować kulig. Usługodawców, którzy zorganizują go dla was, bez problemu znajdziecie przez internet. Wystarczy wpisać w okno wyszukiwarki hasło „kuligi w Beskidach” i wybrać najdogodniejszą ofertę spośród dostępnych. Propozycje różnią się między sobą ceną i zakresem usług, więc nim się zdecydujecie, poświećcie chwilę na ich przeanalizowanie.

Niech żyje bal...

W zależności od tego, gdzie się zatrzymacie, będziecie mieć okazję bawić się na tradycyjnej zabawie tanecznej z muzyką na żywo/DJ-em albo na balu utrzymanym w konkretnej stylistyce. Wszystko uzależnione jest od organizatorów. Np. tegoroczna impreza sylwestrowa w Hotelu Meta w Szczyrku odbędzie się w weneckim stylu. Obowiązują wieczorowe stroje i wprowadzające aurę tajemniczości maski. Scenografia z kolei ma nawiązywać do weneckiego karnawału i wyrafinowanej elegancji Piazza San Marco. Szampańską zabawę dopełni magiczny klimat i wykwintne menu inspirowane kuchnią włoską. Co ważne, oferta uwzględnia sporo atrakcji dla najmłodszych i osobny bal w weneckim stylu dla dzieci od 5. roku życia.

Inna propozycja – goście Hotelu Klimek w Muszynie powitają Nowy Rok w klimacie lat 20. i 30. Królować więc będą: pióra, zdobione suknie i wyjątkowa elegancja. W programie przewidziano m.in. pokazy i warsztaty taneczne, konkursy taneczne i filmowe, turniej tańca i pokaz laserowy. Jeśli macie ochotę przywitać Nowy Rok przy dźwiękach muzyki na żywo, a na parkiecie tańczyć do białego rana, poszukajcie dogodnej lokalizacji i przejrzyjcie oferty hoteli pod kątem pakietów sylwestrowych. Z pewnością znajdziecie idealny dla siebie.

A może domówka?

To świetny pomysł na Sylwestra w Beskidach dla domatorów i zwolenników zabawy w kameralnym gronie. Należycie do nich? Wynajmijcie apartament i spędźcie ostatnią noc w roku tak, jak macie ochotę. Wspólne oglądanie filmów, maraton serialowy, planszówki, tańce, party w stylu lat 80. – co tylko dusza zapragnie. Przekąski możecie zrobić sami albo zamówić na wynos. Nic nie stoi też na przeszkodzie, by zjeść na mieście, a później kontynuować zabawę w wynajętym mieszkaniu.

Mamy nadzieję, że nasze propozycje nieco rozjaśniły sytuację i już macie pomysł na to, jak pożegnacie odchodzący rok. Pamiętajcie jednak, że przede wszystkim liczy się dobry humor i świetne towarzystwo – z nimi każdy czas będzie udany. Bez względu na to, jak i gdzie będziecie go spędzać!